Aktualności

Opracowanie w pełni automatycznej mobilnej stacji ...
TTcomm S.A. Zaprasza do składania ofert na: Opracowanie w pełni automatycznej mobilnej stacji satelitarnej, do łączności satelitarnej na pasmo Ka (Ms-Ka)
Satellite 2016
Kolejny raz zapraszamy do wspólnego uczestnictwa w Satellite 2016 w dniach 7-10 marca. Jeśli chcesz nas odwiedzić i uzyskać darmową wejściówkę na Satellite 2016 kliknij
Wizyta Delegacji z Chińskiej Republiki Ludowej
Dnia 14/09/2015 odbyła się wizyta przedstawiceli chińskiego przemysłu kosmicznego w tym: - CHINA GREAT WALL CORP. - CHINA ACADEMY OF SPACE - INSITUTE OF TELECOMUNICATION
Konferencja "Przemysł kosmiczny - wyzwania i możli...
TTCOMM S.A. organizatorem konferencji z udziałem gości reprezentujących chiński przemysł kosmiczny.
Radio dla Ciebie pozostaje klientem TTCOMM S.A.
Miło nam bardzo poinformować, że po przeprowadzonej procedurze przetargowej RDC pozostanie przez kolejne lata klientem TTCOMM S.A. w zakresie obsługi łącz satelitarnych.
TV POLONIA- TTcomm zapewni Polakom za granicą dost...
W wyniku postępowania przetargowego TTCOMM S.A. został wybrany do obsługi uplinku satelitarnego TV Polonia na lata 2015-2019.
POLSKIE RADIO - niebywałym sukcesem możemy uznać w...
Jest nam niezmiernie miło podzielić się z Państwem dobrą wiadomością jaką jest wygrana w przetargu na współpracę z Polskim Radiem.
TTCOMM na Satellite 2015
TTCOMM jako pierwsza i jedyna firma z Polski wystawiła się na najpowżniejszej konferencji rynku satelitanego w Waszyngtonie.
Zestaw Satelitarny TTcomm/Rangers NOWY ZESTAW SATE...
W ramach współpracy TTcomm z NDsatcom oraz Airbus Defence, TTcomm dostarcza zintegrowane zestawy łączności satelitarnej TTCOMM-Rangers.
XXIII Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego Prz...
Z przyjemnością prezentujemy Państwu artykuł jaki pojawił się na XXIII Targach Kieleckich.
Wygrane przez TTCOMM S.A. przetargi Grudzień 2014
W grudniu 2014 TTCOMM wygrał przetargi na dostawę pasma satelitarnego na potrzeby satelitarnych systemów łączności Polskiej Armii.